100R-562F
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100R-562F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 5.6UH 69MA 3.3 OHM
Podatkovni listi: 100R-562F.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 958 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 958 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100R-562F
Številka dela 100R-562F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 5.6UH 69MA 3.3 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 958 pcs Podatkovni list 100R-562F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 100R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 7.9MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 100R-562F BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 5.6µH
Višina - sedež (maks.) 0.065" (1.65mm) Frekvenca - Samozadostna 50MHz
natančen opis 5.6µH Unshielded Inductor 69mA 3.3 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 3.3 Ohm Max
Trenutna ocena 69mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
100R-561K
100R-561K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 560NH 185MA 450 MOHM