100R-472H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100R-472H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 71MA 3.1 OHM
Podatkovni listi: 100R-472H.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100R-472H
Številka dela 100R-472H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 4.7UH 71MA 3.1 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1486 pcs Podatkovni list 100R-472H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 100R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 7.9MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 100R-472H BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 4.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.065" (1.65mm) Frekvenca - Samozadostna 55MHz
natančen opis 4.7µH Unshielded Inductor 71mA 3.1 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 3.1 Ohm Max
Trenutna ocena 71mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
100R-561J
100R-561J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 560NH 185MA 450 MOHM
Na zalogi: 1866 pcs
Prenesi: 100R-561J.pdf
RFQ
100R-472G
100R-472G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 4.7UH 71MA 3.1 OHM
Na zalogi: 1013 pcs
Prenesi: 100R-472G.pdf
RFQ
100R-471K
100R-471K
Opis: FIXED IND 470NH 225MA 310 MOHM
Prenesi: 100R-471K.pdf
100R-472K
100R-472K