100R-471H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100R-471H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 470NH 225MA 310 MOHM
Podatkovni listi: 100R-471H.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100R-471H
Številka dela 100R-471H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 470NH 225MA 310 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1532 pcs Podatkovni list 100R-471H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 100R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 100R-471H BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 470nH
Višina - sedež (maks.) 0.065" (1.65mm) Frekvenca - Samozadostna 175MHz
natančen opis 470nH Unshielded Inductor 225mA 310 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 310 mOhm Max
Trenutna ocena 225mA Tok - nasičenost -