100R-151F
pregled izdelka
Številka dela: 100R-151F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150NH 313MA 160 MOHM
Podatkovni listi: 100R-151F.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 860 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 860 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100R-151F
Številka dela 100R-151F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150NH 313MA 160 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 860 pcs Podatkovni list 100R-151F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 100R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 100R-151F BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 150nH
Višina - sedež (maks.) 0.065" (1.65mm) Frekvenca - Samozadostna 250MHz
natančen opis 150nH Unshielded Inductor 313mA 160 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 160 mOhm Max
Trenutna ocena 313mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
100R-151G
100R-151G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 150NH 313MA 160 MOHM
Na zalogi: 1171 pcs
Prenesi: 100R-151G.pdf
RFQ
100R-150N
100R-150N
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 15NH 492MA 65 MOHM
Na zalogi: 3137 pcs
Prenesi: 100R-150N.pdf
RFQ
100R-151K
100R-151K
Prenesi: 100R-151K.pdf
100R-122J
100R-122J
Opis: FIXED IND 1.2UH 125MA 1 OHM
Prenesi: 100R-122J.pdf
100R-150J
100R-150J
Na zalogi: 899 pcs
Prenesi: 100R-150J.pdf
100R-150K
100R-150K
Prenesi: 100R-150K.pdf
100R-122K
100R-122K