100R-122J
pregled izdelka
Številka dela: 100R-122J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.2UH 125MA 1 OHM
Podatkovni listi: 100R-122J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 100R-122J
Številka dela 100R-122J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.2UH 125MA 1 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2853 pcs Podatkovni list 100R-122J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 100R
Ocene - Q @ Frek 35 @ 7.9MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 100R-122J BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.065" (1.65mm) Frekvenca - Samozadostna 120MHz
natančen opis 1.2µH Unshielded Inductor 125mA 1 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max
Trenutna ocena 125mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
100R-121K
100R-121K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 120NH 335MA 140 MOHM