1008R-027J
pregled izdelka
Številka dela: 1008R-027J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 2.7NH 1.562A 50 MOHM
Podatkovni listi: 1008R-027J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1008R-027J
Številka dela 1008R-027J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 2.7NH 1.562A 50 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 54455 pcs Podatkovni list 1008R-027J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1008 Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 1008R-027J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz Induktivnost 2.7nH
Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm) Frekvenca - Samozadostna 2.7GHz
natančen opis 2.7nH Unshielded Inductor 1.562A 50 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max
Trenutna ocena 1.562A Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
1008R-022K
1008R-022K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.2NH 1.562A 50 MOHM
Na zalogi: 48732 pcs
Prenesi: 1008R-022K.pdf
RFQ
1008R-018K
1008R-018K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.8NH 1.562A 50 MOHM