1008R-018M
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1008R-018M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.8NH 1.562A 50 MOHM
Podatkovni listi: 1008R-018M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1008R-018M
Številka dela 1008R-018M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.8NH 1.562A 50 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 49593 pcs Podatkovni list 1008R-018M.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 1008 Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 1008R-018M TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz Induktivnost 1.8nH
Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm) Frekvenca - Samozadostna 2.7GHz
natančen opis 1.8nH Unshielded Inductor 1.562A 50 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max
Trenutna ocena 1.562A Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1008R-027M
1008R-027M
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.7NH 1.562A 50 MOHM
Na zalogi: 53761 pcs
Prenesi: 1008R-027M.pdf
RFQ
10089980-001LF
10089980-001LF
Proizvajalci: Amphenol FCI
Opis: HEADER BERGSTIK R/A
Na zalogi: 6632 pcs
Prenesi: 10089980-001LF.pdf
RFQ
1008R-027K
1008R-027K
Proizvajalci: API Delevan