1008-820J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1008-820J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 82NH 801MA 190 MOHM
Podatkovni listi: 1008-820J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1008-820J
Številka dela 1008-820J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 82NH 801MA 190 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 51958 pcs Podatkovni list 1008-820J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1008 Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008
Ocene - Q @ Frek 25 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 1008-820J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz Induktivnost 82nH
Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm) Frekvenca - Samozadostna 915MHz
natančen opis 82nH Unshielded Inductor 801mA 190 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 190 mOhm Max
Trenutna ocena 801mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1008-682J
1008-682J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 6.8UH 274MA 2 OHM SMD
Na zalogi: 53784 pcs
Prenesi: 1008-682J.pdf
RFQ
1008-820K
1008-820K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 82NH 801MA 190 MOHM
Na zalogi: 47152 pcs
Prenesi: 1008-820K.pdf
RFQ
1008-821H
1008-821H
Opis: FIXED IND 820NH 708MA 300 MOHM
Prenesi: 1008-821H.pdf
1008-821G
1008-821G
Prenesi: 1008-821G.pdf
Prenesi: 1008-682G.pdf
Prenesi: 1008-821K.pdf
Prenesi: 1008-821J.pdf
1008-821F
1008-821F
Prenesi: 1008-821F.pdf
Opis: FIXED IND 680NH 760MA 260 MOHM
Prenesi: 1008-682F.pdf
Prenesi: 1008-682H.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%