1008-682J
API DelevanAPI Delevan
1008-682J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1008-682J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 274MA 2 OHM SMD
Podatkovni listi: 1008-682J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1008-682J
Številka dela 1008-682J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 6.8UH 274MA 2 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 53784 pcs Podatkovni list 1008-682J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 1008-682J TR 500
DN08682JTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 6.8µH Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm)
Frekvenca - Samozadostna 35MHz natančen opis 6.8µH Unshielded Inductor 274mA 2 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2 Ohm Max Trenutna ocena 274mA
Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
1008-681K
1008-681K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 680NH 760MA 260 MOHM
Na zalogi: 44472 pcs
Prenesi: 1008-681K.pdf
RFQ
1008-821H
1008-821H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 820NH 708MA 300 MOHM
Na zalogi: 39514 pcs
Prenesi: 1008-821H.pdf
RFQ
1008-821F
1008-821F
Prenesi: 1008-821F.pdf
1008-681J
1008-681J
Prenesi: 1008-681J.pdf
1008-682G
1008-682G
Opis: FIXED IND 6.8UH 274MA 2 OHM SMD
Prenesi: 1008-682G.pdf
Prenesi: 1008-682F.pdf
Prenesi: 1008-682K.pdf
Prenesi: 1008-682H.pdf
Opis: FIXED IND 82NH 801MA 190 MOHM
Prenesi: 1008-820J.pdf
Prenesi: 1008-821G.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%