1008-333J
API DelevanAPI Delevan
1008-333J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1008-333J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 33UH 135MA 8 OHM SMD
Podatkovni listi: 1008-333J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1008-333J
Številka dela 1008-333J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 33UH 135MA 8 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 60950 pcs Podatkovni list 1008-333J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008
Ocene - Q @ Frek 30 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 1008-333J TR 500
DN08333JTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz
Induktivnost 33µH Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm)
Frekvenca - Samozadostna 13MHz natančen opis 33µH Unshielded Inductor 135mA 8 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 8 Ohm Max Trenutna ocena 135mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1008-332J
1008-332J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3.3UH 398MA 950 MOHM
Na zalogi: 55982 pcs
Prenesi: 1008-332J.pdf
RFQ
1008-333F
1008-333F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 33UH 135MA 8 OHM SMD
Na zalogi: 20601 pcs
Prenesi: 1008-333F.pdf
RFQ
1008-391G
1008-391G
Opis: FIXED IND 390NH 913MA 180 MOHM
Prenesi: 1008-391G.pdf
Prenesi: 1008-391F.pdf
1008-390K
1008-390K
Opis: FIXED IND 39NH 1.053A 110 MOHM