1008-333H
pregled izdelka
Številka dela: 1008-333H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 33UH 135MA 8 OHM SMD
Podatkovni listi: 1008-333H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1008-333H
Številka dela 1008-333H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 33UH 135MA 8 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 39528 pcs Podatkovni list 1008-333H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja 1008 Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008
Ocene - Q @ Frek 30 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 1008-333H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 33µH
Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm) Frekvenca - Samozadostna 13MHz
natančen opis 33µH Unshielded Inductor 135mA 8 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 8 Ohm Max
Trenutna ocena 135mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1008-390K
1008-390K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 39NH 1.053A 110 MOHM
Na zalogi: 50715 pcs
Prenesi: 1008-390K.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 33UH 135MA 8 OHM SMD
Na zalogi: 63169 pcs
Prenesi: 1008-333K.pdf
RFQ
1008-390J
1008-390J
Prenesi: 1008-390J.pdf
1008-333F
1008-333F
Prenesi: 1008-333F.pdf
1008-332G
1008-332G
Opis: FIXED IND 3.3UH 398MA 950 MOHM
Prenesi: 1008-332G.pdf