1008-273J
API DelevanAPI Delevan
1008-273J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1008-273J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 27UH 146MA 7 OHM SMD
Podatkovni listi: 1008-273J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1008-273J
Številka dela 1008-273J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 27UH 146MA 7 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 47397 pcs Podatkovni list 1008-273J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008
Ocene - Q @ Frek 30 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 1008-273J TR 500
DN08273JTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz
Induktivnost 27µH Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm)
Frekvenca - Samozadostna 15MHz natančen opis 27µH Unshielded Inductor 146mA 7 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 7 Ohm Max Trenutna ocena 146mA
Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
1008-331G
1008-331G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 330NH 954MA 165 MOHM
Na zalogi: 30348 pcs
Prenesi: 1008-331G.pdf
RFQ
1008-272H
1008-272H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.7UH 413MA 880 MOHM
Na zalogi: 31410 pcs
Prenesi: 1008-272H.pdf
RFQ
1008-330K
1008-330K
Opis: FIXED IND 33NH 1.105A 100 MOHM
Prenesi: 1008-330K.pdf
1008-272J
1008-272J
Prenesi: 1008-272J.pdf
Prenesi: 1008-272K.pdf
Opis: FIXED IND 27UH 146MA 7 OHM SMD
Prenesi: 1008-330J.pdf
Prenesi: 1008-273H.pdf
1008-331F
1008-331F
Prenesi: 1008-331F.pdf
Prenesi: 1008-273F.pdf
Prenesi: 1008-273G.pdf
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%