1008-272H
pregled izdelka
Številka dela: 1008-272H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 2.7UH 413MA 880 MOHM
Podatkovni listi: 1008-272H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1008-272H
Številka dela 1008-272H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 2.7UH 413MA 880 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 31410 pcs Podatkovni list 1008-272H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja 1008 Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 1008-272H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 2.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm) Frekvenca - Samozadostna 62MHz
natančen opis 2.7µH Unshielded Inductor 413mA 880 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 880 mOhm Max
Trenutna ocena 413mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
1008-273G
1008-273G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 27UH 146MA 7 OHM SMD
Na zalogi: 27999 pcs
Prenesi: 1008-273G.pdf
RFQ
1008-272J
1008-272J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.7UH 413MA 880 MOHM
Na zalogi: 60711 pcs
Prenesi: 1008-272J.pdf
RFQ
1008-272K
1008-272K
Prenesi: 1008-272K.pdf
1008-273H
1008-273H
Prenesi: 1008-273H.pdf
Prenesi: 1008-273J.pdf
1008-272F
1008-272F
Prenesi: 1008-272F.pdf
Opis: FIXED IND 270NH 1A 150 MOHM SMD
Prenesi: 1008-271K.pdf
Prenesi: 1008-271G.pdf
Prenesi: 1008-271H.pdf
Prenesi: 1008-273F.pdf
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%