1008-183J
API DelevanAPI Delevan
1008-183J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1008-183J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 18UH 173MA 5 OHM SMD
Podatkovni listi: 1008-183J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1008-183J
Številka dela 1008-183J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 18UH 173MA 5 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 49862 pcs Podatkovni list 1008-183J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008
Ocene - Q @ Frek 30 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 1008-183J TR 500
DN08183JTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz
Induktivnost 18µH Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm)
Frekvenca - Samozadostna 19MHz natančen opis 18µH Unshielded Inductor 173mA 5 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 5 Ohm Max Trenutna ocena 173mA
Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
1008-221H
1008-221H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 220NH 1.055A 135 MOHM
Na zalogi: 33579 pcs
Prenesi: 1008-221H.pdf
RFQ
1008-183K
1008-183K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 18UH 173MA 5 OHM SMD
Na zalogi: 54728 pcs
Prenesi: 1008-183K.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 1.8UH 457MA 720 MOHM
Prenesi: 1008-182K.pdf
1008-221G
1008-221G
Prenesi: 1008-221G.pdf
Prenesi: 1008-183H.pdf
1008-183F
1008-183F
Prenesi: 1008-183F.pdf
1008-182J
1008-182J
Prenesi: 1008-182J.pdf
Opis: FIXED IND 22NH 1.235A 80 MOHM
Prenesi: 1008-220J.pdf
Prenesi: 1008-221F.pdf
Prenesi: 1008-183G.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%