1008-183H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1008-183H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 18UH 173MA 5 OHM SMD
Podatkovni listi: 1008-183H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1008-183H
Številka dela 1008-183H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 18UH 173MA 5 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 35527 pcs Podatkovni list 1008-183H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja 1008 Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008
Ocene - Q @ Frek 30 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 1008-183H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 18µH
Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm) Frekvenca - Samozadostna 19MHz
natančen opis 18µH Unshielded Inductor 173mA 5 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 5 Ohm Max
Trenutna ocena 173mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
1008-182K
1008-182K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.8UH 457MA 720 MOHM
Na zalogi: 49353 pcs
Prenesi: 1008-182K.pdf
RFQ
1008-182H
1008-182H
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 40471 pcs
Prenesi: 1008-182H.pdf
RFQ
1008-182J
1008-182J
Prenesi: 1008-182J.pdf
1008-183F
1008-183F
Opis: FIXED IND 18UH 173MA 5 OHM SMD
Prenesi: 1008-183F.pdf
Prenesi: 1008-183K.pdf
1008-221G
1008-221G
Opis: FIXED IND 220NH 1.055A 135 MOHM
Prenesi: 1008-221G.pdf
Prenesi: 1008-221F.pdf
Opis: FIXED IND 22NH 1.235A 80 MOHM
Prenesi: 1008-220J.pdf
Prenesi: 1008-182G.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%