1008-033J
pregled izdelka
Številka dela: 1008-033J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 3.3NH 1.562A 50 MOHM
Podatkovni listi: 1008-033J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1008-033J
Številka dela 1008-033J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 3.3NH 1.562A 50 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 53969 pcs Podatkovni list 1008-033J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1008 Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008
Ocene - Q @ Frek 40 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 1008-033J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz Induktivnost 3.3nH
Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm) Frekvenca - Samozadostna 2.7GHz
natančen opis 3.3nH Unshielded Inductor 1.562A 50 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max
Trenutna ocena 1.562A Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
1008-027J
1008-027J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.7NH 1.562A 50 MOHM
Na zalogi: 47759 pcs
Prenesi: 1008-027J.pdf
RFQ
1008-039M
1008-039M
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3.9NH 1.562A 50 MOHM
Na zalogi: 56090 pcs
Prenesi: 1008-039M.pdf
RFQ
1008-039K
1008-039K
Prenesi: 1008-039K.pdf
Prenesi: 1008-027K.pdf
Opis: FIXED IND 2.2NH 1.562A 50 MOHM
Prenesi: 1008-022J.pdf
Opis: FIXED IND 3.3NH 1.562A 50 MOHM
Opis: FIXED IND 4.7NH 1.562A 50 MOHM
Prenesi: 1008-033M.pdf
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%