1008-027J
pregled izdelka
Številka dela: 1008-027J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 2.7NH 1.562A 50 MOHM
Podatkovni listi: 1008-027J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1008-027J
Številka dela 1008-027J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 2.7NH 1.562A 50 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 47759 pcs Podatkovni list 1008-027J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1008 Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008
Ocene - Q @ Frek 40 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 1008-027J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz Induktivnost 2.7nH
Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm) Frekvenca - Samozadostna 2.7GHz
natančen opis 2.7nH Unshielded Inductor 1.562A 50 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max
Trenutna ocena 1.562A Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
1008-022J
1008-022J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.2NH 1.562A 50 MOHM
Na zalogi: 55785 pcs
Prenesi: 1008-022J.pdf
RFQ
1008-018M
1008-018M
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.8NH 1.562A 50 MOHM
Na zalogi: 56333 pcs
Prenesi: 1008-018M.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 2.7NH 1.562A 50 MOHM
Prenesi: 1008-027M.pdf
Opis: FIXED IND 3.3NH 1.562A 50 MOHM
Prenesi: 1008-033J.pdf
1008-018K
1008-018K
Prenesi: 1008-018K.pdf
Prenesi: 1008-027K.pdf
Opis: FIXED IND 3.9NH 1.562A 50 MOHM
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%