0925R-334J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0925R-334J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 330UH 53MA 16 OHM TH
Podatkovni listi: 0925R-334J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0925R-334J
Številka dela 0925R-334J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 330UH 53MA 16 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29639 pcs Podatkovni list 0925R-334J.pdf
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925R-334J TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 330µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 8MHz
natančen opis 330µH Shielded Molded Inductor 53mA 16 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 16 Ohm Max
Trenutna ocena 53mA Tok - nasičenost 16mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
0925R-332J
0925R-332J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3.3UH 185MA 1.3 OHM TH
Na zalogi: 70729 pcs
Prenesi: 0925R-332J.pdf
RFQ
0925R-391J
0925R-391J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 390NH 485MA 190 MOHM
Na zalogi: 72549 pcs
Prenesi: 0925R-391J.pdf
RFQ
0925R-334K
0925R-334K
Opis: FIXED IND 330UH 53MA 16 OHM TH