0925R-333H
pregled izdelka
Številka dela: 0925R-333H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 33UH 83MA 6.5 OHM TH
Podatkovni listi: 0925R-333H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0925R-333H
Številka dela 0925R-333H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 33UH 83MA 6.5 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20876 pcs Podatkovni list 0925R-333H.pdf
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925R
Ocene - Q @ Frek 41 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925R-333H TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 33µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 20MHz
natančen opis 33µH Shielded Molded Inductor 83mA 6.5 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 6.5 Ohm Max
Trenutna ocena 83mA Tok - nasičenost 83mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
0925R-333K
0925R-333K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 33UH 83MA 6.5 OHM TH
Na zalogi: 37564 pcs
Prenesi: 0925R-333K.pdf
RFQ
0925R-331H
0925R-331H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 330NH 495MA 180 MOHM
Na zalogi: 50216 pcs
Prenesi: 0925R-331H.pdf
RFQ
0925R-333J
0925R-333J
Prenesi: 0925R-333J.pdf
0925R-332K
0925R-332K
Opis: FIXED IND 3.3UH 185MA 1.3 OHM TH
Prenesi: 0925R-332K.pdf
0925R-391H
0925R-391H
Opis: FIXED IND 390NH 485MA 190 MOHM
Prenesi: 0925R-391H.pdf
0925R-331K
0925R-331K
Prenesi: 0925R-331K.pdf
0925R-334J
0925R-334J
Opis: FIXED IND 330UH 53MA 16 OHM TH
Prenesi: 0925R-334J.pdf
0925R-334K
0925R-334K