0819R-68H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0819R-68H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 68UH 64MA 11.5 OHM TH
Podatkovni listi: 0819R-68H.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0819R-68H
Številka dela 0819R-68H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 68UH 64MA 11.5 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 50159 pcs Podatkovni list 0819R-68H.pdf
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.078" Dia x 0.200" L (1.98mm x 5.08mm)
Ščitenje Unshielded Serija 0819R
Ocene - Q @ Frek 45 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0819R-68H TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 68µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 10.5MHz
natančen opis 68µH Unshielded Molded Inductor 64mA 11.5 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 11.5 Ohm Max
Trenutna ocena 64mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
0819R-70J
0819R-70J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 82UH 54.5MA 16 OHM TH
Na zalogi: 71728 pcs
Prenesi: 0819R-70J.pdf
RFQ
0819R-66K
0819R-66K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 56UH 69MA 10 OHM TH