0819R-68G
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0819R-68G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 68UH 64MA 11.5 OHM TH
Podatkovni listi: 0819R-68G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0819R-68G
Številka dela 0819R-68G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 68UH 64MA 11.5 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28825 pcs Podatkovni list 0819R-68G.pdf
Tip Molded Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.078" Dia x 0.200" L (1.98mm x 5.08mm)
Ščitenje Unshielded Serija 0819R
Ocene - Q @ Frek 45 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0819R-68G TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 68µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 10.5MHz
natančen opis 68µH Unshielded Molded Inductor 64mA 11.5 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 11.5 Ohm Max
Trenutna ocena 64mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
0819R-66K
0819R-66K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 56UH 69MA 10 OHM TH
Na zalogi: 96133 pcs
Prenesi: 0819R-66K.pdf
RFQ
0819R-68F
0819R-68F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 68UH 64MA 11.5 OHM TH
Na zalogi: 21330 pcs
Prenesi: 0819R-68F.pdf
RFQ
0819R-66F
0819R-66F
Prenesi: 0819R-66F.pdf
0819R-68K
0819R-68K