0805-271J
pregled izdelka
Številka dela: 0805-271J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 270NH 350MA 1 OHM SMD
Podatkovni listi: 0805-271J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije 0805-271J
Številka dela 0805-271J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 270NH 350MA 1 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4705 pcs Podatkovni list 0805-271J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm)
Ščitenje Unshielded Serija 805
Ocene - Q @ Frek 48 @ 250MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 0805-271J TR 2000 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ceramic
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100MHz
Induktivnost 270nH Višina - sedež (maks.) 0.060" (1.52mm)
Frekvenca - Samozadostna 650MHz natančen opis 270nH Unshielded Wirewound Inductor 350mA 1 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max Trenutna ocena 350mA
Podobni izdelki
0805-331J
0805-331J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 330NH 310MA 1.4 OHM
Na zalogi: 6044 pcs
Prenesi: 0805-331J.pdf
RFQ
0805-241K
0805-241K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 240NH 350MA 1 OHM SMD
Na zalogi: 3550 pcs
Prenesi: 0805-241K.pdf
RFQ
0805-2N8J
0805-2N8J
Opis: FIXED IND 2.8NH 800MA 60 MOHM
Prenesi: 0805-2N8J.pdf
Opis: FIXED IND 270NH 350MA 1 OHM SMD