0805-24NJ
pregled izdelka
Številka dela: 0805-24NJ
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 24NH 500MA 220 MOHM
Podatkovni listi: 0805-24NJ.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije 0805-24NJ
Številka dela 0805-24NJ Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 24NH 500MA 220 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4223 pcs Podatkovni list 0805-24NJ.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm)
Ščitenje Unshielded Serija 805
Ocene - Q @ Frek 50 @ 500MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 0805-24NJ TR 2000 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ceramic
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 250MHz
Induktivnost 24nH Višina - sedež (maks.) 0.060" (1.52mm)
Frekvenca - Samozadostna 2GHz natančen opis 24nH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 220 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 220 mOhm Max Trenutna ocena 500mA
Podobni izdelki
0805-221K
0805-221K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 220NH 400MA 700 MOHM