0603-72NJ
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0603-72NJ
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 72NH 400MA 490 MOHM
Podatkovni listi: 0603-72NJ.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije 0603-72NJ
Številka dela 0603-72NJ Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 72NH 400MA 490 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4789 pcs Podatkovni list 0603-72NJ.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.071" L x 0.045" W (1.80mm x 1.14mm)
Ščitenje Unshielded Serija 603
Ocene - Q @ Frek 34 @ 150MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 0603-72NJ TR 4000 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ceramic
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 150MHz
Induktivnost 72nH Višina - sedež (maks.) 0.040" (1.02mm)
Frekvenca - Samozadostna 1.7GHz natančen opis 72nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 490 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 490 mOhm Max Trenutna ocena 400mA