0603-68NJ
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0603-68NJ
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 68NH 600MA 340 MOHM
Podatkovni listi: 0603-68NJ.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije 0603-68NJ
Številka dela 0603-68NJ Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 68NH 600MA 340 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3845 pcs Podatkovni list 0603-68NJ.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.071" L x 0.045" W (1.80mm x 1.14mm)
Ščitenje Unshielded Serija 603
Ocene - Q @ Frek 37 @ 200MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 0603-68NJ TR 4000 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ceramic
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 200MHz
Induktivnost 68nH Višina - sedež (maks.) 0.040" (1.02mm)
Frekvenca - Samozadostna 1.7GHz natančen opis 68nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 340 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 340 mOhm Max Trenutna ocena 600mA