H412R4BYA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H412R4BYA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H412R4BYA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 12.4 OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H412R4BYA.pdf2.H412R4BYA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije H412R4BYA
Številka dela H412R4BYA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 12.4 OHM 1/2W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74505 pcs Podatkovni list 1.H412R4BYA.pdf2.H412R4BYA.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±15ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 12.4 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 1-1879657-0
1-1879657-0-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 12.4 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film