H412R1BYA
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
H412R1BYA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H412R1BYA
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 12.1 OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.H412R1BYA.pdf2.H412R1BYA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije H412R1BYA
Številka dela H412R1BYA Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 12.1 OHM 1/2W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 91889 pcs Podatkovni list 1.H412R1BYA.pdf2.H412R1BYA.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±15ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Serija Holco, Holsworthy Odpornost 12.1 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 1879657-9
1879657-9-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 12.1 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Pulse Withstanding Metal Film