6TQ045STRR
Vishay Semiconductor Diodes Division
6TQ045STRR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 6TQ045STRR
Proizvajalec / znamka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 45V 6A D2PAK
Podatkovni listi: 6TQ045STRR.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije 6TQ045STRR
Številka dela 6TQ045STRR Proizvajalec Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis DIODE SCHOTTKY 45V 6A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6920 pcs Podatkovni list 6TQ045STRR.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) Schottky Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 6A
Napetost - razčlenitev D2PAK Serija -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Povratni čas obnovitve (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odpornost @ Če, F - Polarizacija TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca 6TQ045STRR Razširjen opis Diode Schottky 45V 6A Surface Mount D2PAK
Konfiguracija diode 800µA @ 45V Opis DIODE SCHOTTKY 45V 6A D2PAK
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 600mV @ 6A Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 45V
Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 175°C
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
6TQ045S
6TQ045S
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: DIODE SCHOTTKY 45V 6A D2PAK