6TQ045STRL
Vishay Semiconductor Diodes Division
6TQ045STRL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 6TQ045STRL
Proizvajalec / znamka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 45V 6A D2PAK
Podatkovni listi: 6TQ045STRL.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije 6TQ045STRL
Številka dela 6TQ045STRL Proizvajalec Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis DIODE SCHOTTKY 45V 6A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3449 pcs Podatkovni list 6TQ045STRL.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) Schottky Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 6A
Napetost - razčlenitev D2PAK Serija -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Povratni čas obnovitve (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odpornost @ Če, F - Polarizacija TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Druga imena VS-6TQ045STRL
VS-6TQ045STRL-ND
VS6TQ045STRL
VS6TQ045STRL-ND
Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca 6TQ045STRL
Razširjen opis Diode Schottky 45V 6A Surface Mount D2PAK Konfiguracija diode 800µA @ 45V
Opis DIODE SCHOTTKY 45V 6A D2PAK Trenutna - povratna puščanja @ Vr 600mV @ 6A
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 45V Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 175°C