939975-01-12-RK
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 939975-01-12-RK
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN SOCKET 12POS
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
378 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 939975-01-12-RK
Številka dela 939975-01-12-RK Proizvajalec 3M
Opis CONN SOCKET 12POS Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 54143 pcs Podatkovni list
Voltage Rating 1500V Prekinitev Kinked Pin, Solder
Style Board to Board Serija 939
Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm) Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 00076308609085
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 24
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.325" (8.25mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 24 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
Trenutna ocena 2A Vrsta kontakta Forked
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.125" (3.18mm) Stik s fino debelino - post -