939974-01-14-RK
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 939974-01-14-RK
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN SOCKET 14POS STR .100" TIN
Podatkovni listi: 939974-01-14-RK.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
360 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 939974-01-14-RK
Številka dela 939974-01-14-RK Proizvajalec 3M
Opis CONN SOCKET 14POS STR .100" TIN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 54031 pcs Podatkovni list 939974-01-14-RK.pdf
Voltage Rating 1500V Prekinitev Kinked Pin, Solder
Style Board to Board Serija 929
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 00051119928150
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 14
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.325" (8.25mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 14 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
Trenutna ocena 2A Vrsta kontakta Forked
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.125" (3.18mm) Stik s fino debelino - post 100.0µin (2.54µm)