929984-01-36-RK
3M3M
929984-01-36-RK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 929984-01-36-RK
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN RCPT 36POS STR .100" TIN
Podatkovni listi: 929984-01-36-RK.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 929984-01-36-RK
Številka dela 929984-01-36-RK Proizvajalec 3M
Opis CONN RCPT 36POS STR .100" TIN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15503 pcs Podatkovni list 929984-01-36-RK.pdf
Voltage Rating 1000V Prekinitev Solder
Style Board to Board Serija 929
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 05111166673
3M157430
929984-01-36-RK-ND
9299840136RK
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 36
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.150" (3.81mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 36 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
Trenutna ocena 1A Vrsta kontakta Forked
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.125" (3.18mm) Stik s fino debelino - post -
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN SOCKET 35POS STR .100" TIN
Na zalogi: 38360 pcs
Prenesi: 929984-01-35.pdf
RFQ
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONTACT SOCKET 17-20AWG CRIMP
Na zalogi: 365479 pcs
Prenesi: 929989-1.pdf
RFQ
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN SOCKET 34POS STR .100" TIN