929984-01-34-RK
3M3M
3M
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 929984-01-34-RK
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN SOCKET 34POS STR .100" TIN
Podatkovni listi: 929984-01-34-RK.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
324 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 929984-01-34-RK
Številka dela 929984-01-34-RK Proizvajalec 3M
Opis CONN SOCKET 34POS STR .100" TIN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39204 pcs Podatkovni list 929984-01-34-RK.pdf
Voltage Rating 1000V Prekinitev Solder
Style Board to Board Serija 929
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 00076308050719
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 34
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.150" (3.81mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 34 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
Trenutna ocena 1A Vrsta kontakta Forked
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.125" (3.18mm) Stik s fino debelino - post -
Podobni izdelki
929984-01-31-RK
929984-01-31-RK
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN SOCKET 31POS STR .100" TIN
Na zalogi: 44416 pcs
Prenesi: 929984-01-31-RK.pdf
RFQ
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN SOCKET 34POS STR .100" TIN
Na zalogi: 34966 pcs
Prenesi: 929984-01-34.pdf
RFQ
Opis: CONN SOCKET 32POS STR .100" TIN
Prenesi: 929984-01-32-RK.pdf
Opis: CONN RCPT 36POS STR .100" TIN
Prenesi: 929984-01-36.pdf
Opis: CONN SOCKET 35POS STR .100" TIN
Opis: CONN SOCKET 33POS STR .100" TIN