929984-01-19-RK
pregled izdelka
Številka dela: 929984-01-19-RK
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN SOCKET 19POS STR .100" TIN
Podatkovni listi: 929984-01-19-RK.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
324 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 929984-01-19-RK
Številka dela 929984-01-19-RK Proizvajalec 3M
Opis CONN SOCKET 19POS STR .100" TIN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 62050 pcs Podatkovni list 929984-01-19-RK.pdf
Voltage Rating 1000V Prekinitev Solder
Style Board to Board Serija 929
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 00076308044084
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 19
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.150" (3.81mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 19 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
Trenutna ocena 1A Vrsta kontakta Forked
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.125" (3.18mm) Stik s fino debelino - post -