929984-01-18-RK
pregled izdelka
Številka dela: 929984-01-18-RK
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN SOCKET 18POS STR .100" TIN
Podatkovni listi: 929984-01-18-RK.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
360 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 929984-01-18-RK
Številka dela 929984-01-18-RK Proizvajalec 3M
Opis CONN SOCKET 18POS STR .100" TIN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 48802 pcs Podatkovni list 929984-01-18-RK.pdf
Voltage Rating 1000V Prekinitev Solder
Style Board to Board Serija 929
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 00076308039851
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 18
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.150" (3.81mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 18 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
Trenutna ocena 1A Vrsta kontakta Forked
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.125" (3.18mm) Stik s fino debelino - post -
Končna debelina - parjenje - Stopite v stik - konec Tin
Stik s koncem - parjenje Tin Vrsta priključka Receptacle
Aplikacije -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
929984-01-17-RK
929984-01-17-RK
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN SOCKET 17POS STR .100" TIN
Na zalogi: 60868 pcs
Prenesi: 929984-01-17-RK.pdf
RFQ
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN SOCKET 21POS STR .100" TIN
Na zalogi: 46430 pcs
Prenesi: 929984-01-21-RK.pdf
RFQ
Opis: CONN SOCKET 22POS STR .100" TIN
Prenesi: 929984-01-22.pdf
Opis: CONN RCPT 20POS STR .100" TIN
Prenesi: 929984-01-17.pdf
Opis: CONN RCPT 15POS STR .100" TIN
Opis: CONN SOCKET 19POS STR .100" TIN
Opis: CONN RCPT 16POS STR .100" TIN
Opis: CONN SOCKET 18POS STR .100" TIN
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%