929974-01-18-RK
3M3M
929974-01-18-RK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 929974-01-18-RK
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN RECEPT .100 SNGL STR 18POS
Podatkovni listi: 929974-01-18-RK.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 929974-01-18-RK
Številka dela 929974-01-18-RK Proizvajalec 3M
Opis CONN RECEPT .100 SNGL STR 18POS Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 61640 pcs Podatkovni list 929974-01-18-RK.pdf
Voltage Rating 1500V Prekinitev Solder
Style Board to Board Serija 929
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 929974E-01-18
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 18
Tip montaže Through Hole Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolacijski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Glass Filled Višina izolacije 0.325" (8.25mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 18 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin Trenutna ocena 2A
Vrsta kontakta Forked Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Copper Alloy Dolžina stika - post 0.125" (3.18mm)
Stik s fino debelino - post 100.0µin (2.54µm) Končna debelina - parjenje 100.0µin (2.54µm)
Stopite v stik - konec Tin Stik s koncem - parjenje Tin
Vrsta priključka Receptacle Aplikacije -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN RECEPT .100 SNGL STR 21POS
Na zalogi: 48200 pcs
Prenesi: 929974-01-21.pdf
RFQ
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN RECEPT .100 SNGL STR 20POS
Na zalogi: 41951 pcs
Prenesi: 929974-01-20.pdf
RFQ
929974-01-16-RK
929974-01-16-RK
Opis: CONN RECEPT .100 SNGL STR 16POS
Prenesi: 929974-01-16-RK.pdf
Opis: CONN RECEPT .100 SNGL STR 19POS
Opis: CONN RECEPT .100 SNGL STR 15POS
Prenesi: 929974-01-15-RK.pdf
Opis: CONN RECEPT .100 SNGL STR 17POS
Opis: CONN RECEPT .100 SNGL STR 18POS
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%