929974-01-16-RK
3M3M
929974-01-16-RK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 929974-01-16-RK
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN RECEPT .100 SNGL STR 16POS
Podatkovni listi: 929974-01-16-RK.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 929974-01-16-RK
Številka dela 929974-01-16-RK Proizvajalec 3M
Opis CONN RECEPT .100 SNGL STR 16POS Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 60379 pcs Podatkovni list 929974-01-16-RK.pdf
Voltage Rating 1500V Prekinitev Solder
Style Board to Board Serija 929
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 5111166616
9299740116RK
929974E-01-16
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 16
Tip montaže Through Hole Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolacijski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Glass Filled Višina izolacije 0.325" (8.25mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 16 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin Trenutna ocena 2A
Vrsta kontakta Forked Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Copper Alloy Dolžina stika - post 0.125" (3.18mm)
Podobni izdelki
929974-01-14-RK
929974-01-14-RK
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN RECEPT .100 SNGL STR 14POS
Na zalogi: 63562 pcs
Prenesi: 929974-01-14-RK.pdf
RFQ
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN RECEPT .100 SNGL STR 17POS
Na zalogi: 55058 pcs
Prenesi: 929974-01-17-RK.pdf
RFQ
Opis: CONN RECEPT .100 SNGL STR 19POS
Prenesi: 929974-01-19.pdf
Prenesi: 929974-01-17.pdf
Opis: CONN RECEPT .100 SNGL STR 16POS
Opis: CONN RECEPT .100 SNGL STR 18POS
Opis: CONN RECEPT .100 SNGL STR 13POS
Opis: CONN RECEPT .100 SNGL STR 15POS