929834-07-33-RK
3M3M
929834-07-33-RK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 929834-07-33-RK
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HEADER .100" SNGL STR 33POS
Podatkovni listi: 1.929834-07-33-RK.pdf2.929834-07-33-RK.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 929834-07-33-RK
Številka dela 929834-07-33-RK Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER .100" SNGL STR 33POS Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29297 pcs Podatkovni list 1.929834-07-33-RK.pdf2.929834-07-33-RK.pdf
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 1.245" (31.62mm) Druga imena 00076308043926
3M156874-33
929834-07-33-RK-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 33
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.100" (2.54mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Through Hole 33 position 0.100" (2.54mm)
Trenutna ocena 2.5A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.910" (23.11mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.235" (5.97mm)
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER .100 SNGL STR 34POS
Na zalogi: 25729 pcs
Prenesi: 929834-07-34.pdf
RFQ
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER .100 SNGL STR 36POS
Na zalogi: 35451 pcs
Prenesi: 929834-07-36.pdf
RFQ
929834-07-36-RK
929834-07-36-RK
Opis: CONN HEADER 36POS STR .100" TIN
Prenesi: 929834-07-36-RK.pdf
Opis: CONN HEADER .100 SNGL STR 35POS
Opis: CONN HEADER .100 SNGL STR 33POS