929834-07-32-RK
3M3M
929834-07-32-RK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 929834-07-32-RK
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HEADER .100" SNGL STR 32POS
Podatkovni listi: 1.929834-07-32-RK.pdf2.929834-07-32-RK.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 929834-07-32-RK
Številka dela 929834-07-32-RK Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER .100" SNGL STR 32POS Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 34972 pcs Podatkovni list 1.929834-07-32-RK.pdf2.929834-07-32-RK.pdf
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 1.245" (31.62mm) Druga imena 00076308043919
3M156874-32
929834-07-32-RK-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 32
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.100" (2.54mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Through Hole 32 position 0.100" (2.54mm)
Trenutna ocena 2.5A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.910" (23.11mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.235" (5.97mm)
Podobni izdelki
929834-07-35-RK
929834-07-35-RK
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER .100" SNGL STR 35POS
Na zalogi: 28244 pcs
Prenesi: 929834-07-35-RK.pdf
RFQ
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER .100 SNGL STR 32POS
Na zalogi: 25698 pcs
Prenesi: 929834-07-32.pdf
RFQ
Opis: CONN HEADER .100" SNGL STR 30POS
Prenesi: 929834-07-30-RK.pdf
Opis: CONN HEADER .100" SNGL STR 29POS
Opis: CONN HEADER .100 SNGL STR 31POS
Prenesi: 929834-07-31.pdf
Opis: CONN HEADER .100 SNGL STR 33POS