929834-07-23-RK
3M3M
929834-07-23-RK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 929834-07-23-RK
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HEADER .100" SNGL STR 23POS
Podatkovni listi: 1.929834-07-23-RK.pdf2.929834-07-23-RK.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 929834-07-23-RK
Številka dela 929834-07-23-RK Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER .100" SNGL STR 23POS Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 46655 pcs Podatkovni list 1.929834-07-23-RK.pdf2.929834-07-23-RK.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board Oklepanje Unshrouded
Serija 929 Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 1.245" (31.62mm) Druga imena 00076308043827
3M156874-23
929834-07-23-RK-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 23
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.100" (2.54mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Through Hole 23 position 0.100" (2.54mm)
Trenutna ocena 2.5A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.910" (23.11mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.235" (5.97mm)
Stik s fino debelino - post - Končna debelina - parjenje 200.0µin (5.08µm)
Stopite v stik - konec Tin Stik s koncem - parjenje Tin
Vrsta priključka Header, Breakaway Aplikacije -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER .100 SNGL STR 22POS
Na zalogi: 40840 pcs
Prenesi: 929834-07-22.pdf
RFQ
929834-07-21-RK
929834-07-21-RK
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER .100" SNGL STR 21POS
Na zalogi: 45481 pcs
Prenesi: 929834-07-21-RK.pdf
RFQ
Opis: CONN HEADER .100 SNGL STR 25POS