929834-07-22-RK
3M3M
929834-07-22-RK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 929834-07-22-RK
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HEADER .100" SNGL STR 22POS
Podatkovni listi: 929834-07-22-RK.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 929834-07-22-RK
Številka dela 929834-07-22-RK Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER .100" SNGL STR 22POS Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36609 pcs Podatkovni list 929834-07-22-RK.pdf
Napetost - DC Spark (Over) Copper Alloy Atributi atributov -
Prekinitev Solder Style Board to Board
Smerno usmerjanje Male Pin Oklepanje 0.100" (2.54mm)
Zaključek ščita Square Serija 929
Razmik med vrsticami - parjenje Unshrouded RoHS Status Bulk
Ripple Current - nizka frekvenca - Pitch - Connector -
Skupna dolžina kontakta 0.910" (23.11mm) Druga imena 00076308043810
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število pozicij 22 Število stikov -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Material - izolacija All
Številka izdelka proizvajalca 929834-07-22-RK Dolžina - objava (parjenje) -
Izolacijski material Tin Višina izolacije 1.245" (31.62mm)
Lastnosti - Razširjen opis 22 Positions Header, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
Opis CONN HEADER .100" SNGL STR 22POS Trenutna ocena 2.5A
Tok - Max / Contact - Dolžina stika - post 0.235" (5.97mm)
Končna debelina - parjenje Tin Stopite v stik - konec 200µin (5.08µm)
Stik s koncem - parjenje 0.100" (2.54mm) Vrsta priključka Header, Breakaway
Dejanski premer Black
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER .100 SNGL STR 24POS
Na zalogi: 34541 pcs
Prenesi: 929834-07-24.pdf
RFQ
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER .100 SNGL STR 25POS
Na zalogi: 37395 pcs
Prenesi: 929834-07-25.pdf
RFQ
929834-07-21-RK
929834-07-21-RK
Opis: CONN HEADER .100" SNGL STR 21POS
Prenesi: 929834-07-21-RK.pdf
Prenesi: 929834-07-25-RK.pdf
Opis: CONN HEADER .100 SNGL STR 23POS
Opis: CONN HEADER .100 SNGL STR 22POS
Opis: CONN HEADER .100" SNGL STR 20POS
Opis: CONN HEADER .100" SNGL STR 19POS
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%