929834-07-17-RK
3M3M
929834-07-17-RK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 929834-07-17-RK
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HEADER .100" SNGL STR 17POS
Podatkovni listi: 1.929834-07-17-RK.pdf2.929834-07-17-RK.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 929834-07-17-RK
Številka dela 929834-07-17-RK Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER .100" SNGL STR 17POS Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 46437 pcs Podatkovni list 1.929834-07-17-RK.pdf2.929834-07-17-RK.pdf
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 1.245" (31.62mm) Druga imena 00076308032609
3M156874-17
929834-07-17-RK-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 17
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.100" (2.54mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Through Hole 17 position 0.100" (2.54mm)
Trenutna ocena 2.5A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.910" (23.11mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.235" (5.97mm)
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER .100 SNGL STR 18POS
Na zalogi: 45243 pcs
Prenesi: 929834-07-18.pdf
RFQ
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER .100 SNGL STR 15POS