929834-07-16-RK
3M3M
929834-07-16-RK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 929834-07-16-RK
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HEADER .100" SNGL STR 16POS
Podatkovni listi: 1.929834-07-16-RK.pdf2.929834-07-16-RK.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 929834-07-16-RK
Številka dela 929834-07-16-RK Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER .100" SNGL STR 16POS Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 52925 pcs Podatkovni list 1.929834-07-16-RK.pdf2.929834-07-16-RK.pdf
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 1.245" (31.62mm) Druga imena 00076308032593
3M156874-16
929834-07-16-RK-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 16
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.100" (2.54mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Through Hole 16 position 0.100" (2.54mm)
Trenutna ocena 2.5A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.910" (23.11mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.235" (5.97mm)
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER .100 SNGL STR 14POS
Na zalogi: 53816 pcs
Prenesi: 929834-07-14.pdf
RFQ
929834-07-17-RK
929834-07-17-RK
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER .100" SNGL STR 17POS
Na zalogi: 46437 pcs
Prenesi: 929834-07-17-RK.pdf
RFQ
Opis: CONN HEADER .100 SNGL STR 16POS
Prenesi: 929834-07-16.pdf
Opis: CONN HEADER .100" SNGL STR 15POS
Prenesi: 929834-07-15-RK.pdf
Opis: CONN HEADER .100" SNGL STR 18POS
Opis: CONN HEADER .100 SNGL STR 19POS
Opis: CONN HEADER .100" SNGL STR 13POS
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%