929730-01-35-RK
3M3M
929730-01-35-RK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 929730-01-35-RK
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HEADER 35POS R/A .100" TIN
Podatkovni listi: 1.929730-01-35-RK.pdf2.929730-01-35-RK.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 929730-01-35-RK
Številka dela 929730-01-35-RK Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER 35POS R/A .100" TIN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 46826 pcs Podatkovni list 1.929730-01-35-RK.pdf2.929730-01-35-RK.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board Oklepanje Unshrouded
Serija 929 Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta - Druga imena 00076308037055
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 35
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.115" (2.92mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Through Hole, Right Angle 35 position 0.100" (2.54mm)
Trenutna ocena 2.5A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.110" (2.79mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.318" (8.08mm)
Stik s fino debelino - post - Končna debelina - parjenje 200.0µin (5.08µm)
Stopite v stik - konec Tin Stik s koncem - parjenje Tin
Vrsta priključka Header, Breakaway Aplikacije -
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER 35POS R/A .100" TIN
Na zalogi: 33808 pcs
Prenesi: 929730-01-35.pdf
RFQ
929745-01-01-EU
929745-01-01-EU
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER 2POS DUAL .100" R/A
Na zalogi: 59853 pcs
Prenesi: 929745-01-01-EU.pdf
RFQ
Opis: CONN HEADER 36POS R/A .100" TIN