929730-01-33-RK
3M3M
929730-01-33-RK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 929730-01-33-RK
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HEADER 33POS R/A .100" TIN
Podatkovni listi: 1.929730-01-33-RK.pdf2.929730-01-33-RK.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 929730-01-33-RK
Številka dela 929730-01-33-RK Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER 33POS R/A .100" TIN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 60141 pcs Podatkovni list 1.929730-01-33-RK.pdf2.929730-01-33-RK.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board Oklepanje Unshrouded
Serija 929 Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta - Druga imena 00076308037031
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 33
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.115" (2.92mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Through Hole, Right Angle 33 position 0.100" (2.54mm)
Trenutna ocena 2.5A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.110" (2.79mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.318" (8.08mm)
Stik s fino debelino - post - Končna debelina - parjenje 200.0µin (5.08µm)
Stopite v stik - konec Tin Stik s koncem - parjenje Tin
Vrsta priključka Header, Breakaway Aplikacije -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
929730-01-36-RK
929730-01-36-RK
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER 36POS R/A .100" TIN
Na zalogi: 65240 pcs
Prenesi: 929730-01-36-RK.pdf
RFQ
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER 35POS R/A .100" TIN
Na zalogi: 46826 pcs
Prenesi: 929730-01-35-RK.pdf
RFQ
Opis: CONN HEADER 32POS R/A .100" TIN
Prenesi: 929730-01-32.pdf
Prenesi: 929730-01-36.pdf
Opis: CONN HEADER 34POS R/A .100" TIN