929700-01-31-RK
3M3M
929700-01-31-RK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 929700-01-31-RK
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HEADER 31POS STR .100" TIN
Podatkovni listi: 929700-01-31-RK.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 929700-01-31-RK
Številka dela 929700-01-31-RK Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER 31POS STR .100" TIN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 47726 pcs Podatkovni list 929700-01-31-RK.pdf
Napetost - DC Spark (Over) Copper Alloy Atributi atributov -
Prekinitev Solder Style Board to Board
Smerno usmerjanje Male Pin Oklepanje 0.100" (2.54mm)
Zaključek ščita Square Serija 929
Razmik med vrsticami - parjenje Unshrouded RoHS Status Bulk
Ripple Current - nizka frekvenca - Pitch - Connector -
Skupna dolžina kontakta 0.110" (2.79mm) Druga imena 00076308037338
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število pozicij 31 Število stikov -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Material - izolacija All
Številka izdelka proizvajalca 929700-01-31-RK Dolžina - objava (parjenje) -
Izolacijski material Tin Višina izolacije 0.528" (13.42mm)
Lastnosti - Razširjen opis 31 Positions Header, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
Opis CONN HEADER 31POS STR .100" TIN Trenutna ocena 2.5A
Tok - Max / Contact - Dolžina stika - post 0.318" (8.08mm)
Končna debelina - parjenje Tin Stopite v stik - konec 200µin (5.08µm)
Stik s koncem - parjenje 0.100" (2.54mm) Vrsta priključka Header, Breakaway
Dejanski premer Black
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER 34POS STR .100" TIN
Na zalogi: 38182 pcs
Prenesi: 929700-01-34.pdf
RFQ
929700-01-28-RK
929700-01-28-RK
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER 28POS STR .100" TIN
Na zalogi: 53091 pcs
Prenesi: 929700-01-28-RK.pdf
RFQ
Opis: CONN HEADER 31POS STR .100" TIN
Prenesi: 929700-01-31.pdf
Prenesi: 929700-01-34-RK.pdf
Opis: CONN HEADER 32POS STR .100" TIN
Opis: CONN HEADER 29POS STR .100" TIN
Opis: CONN HEADER 33POS STR .100" TIN
Opis: CONN HEADER 30POS STR .100" TIN
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%