929700-01-28-RK
3M3M
929700-01-28-RK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 929700-01-28-RK
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HEADER 28POS STR .100" TIN
Podatkovni listi: 1.929700-01-28-RK.pdf2.929700-01-28-RK.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 929700-01-28-RK
Številka dela 929700-01-28-RK Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER 28POS STR .100" TIN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 53091 pcs Podatkovni list 1.929700-01-28-RK.pdf2.929700-01-28-RK.pdf
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.528" (13.42mm) Druga imena 00076308037307
3M156408-28
929700-01-28-RK-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 28
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.100" (2.54mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Through Hole 28 position 0.100" (2.54mm)
Trenutna ocena 2.5A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.110" (2.79mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.318" (8.08mm)
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER 26POS STR .100" TIN
Na zalogi: 55696 pcs
Prenesi: 929700-01-26.pdf
RFQ
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER 27POS STR .100" TIN
Na zalogi: 44948 pcs
Prenesi: 929700-01-27.pdf
RFQ
Opis: CONN HEADER 31POS STR .100" TIN
929700-01-26-RK
929700-01-26-RK
Prenesi: 929700-01-26-RK.pdf
Opis: CONN HEADER 30POS STR .100" TIN
Opis: CONN HEADER 28POS STR .100" TIN