929500-01-25-RK
3M3M
929500-01-25-RK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 929500-01-25-RK
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HEADER .100 SNGL R/A 25POS
Podatkovni listi: 1.929500-01-25-RK.pdf2.929500-01-25-RK.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 929500-01-25-RK
Številka dela 929500-01-25-RK Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER .100 SNGL R/A 25POS Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 55004 pcs Podatkovni list 1.929500-01-25-RK.pdf2.929500-01-25-RK.pdf
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta - Druga imena 929500E-01-25
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 25
Tip montaže Through Hole, Right Angle Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolacijski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Višina izolacije 0.110" (2.79mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole, Right Angle 25 position 0.100" (2.54mm) Trenutna ocena 2.5A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Copper Alloy Dolžina stika - post 0.130" (3.30mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.295" (7.49mm) Stik s fino debelino - post -
Končna debelina - parjenje 200.0µin (5.08µm) Stopite v stik - konec Tin
Stik s koncem - parjenje Tin Vrsta priključka Header, Breakaway
Aplikacije -
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER .100 SNGL R/A 25POS
Na zalogi: 47172 pcs
Prenesi: 929500-01-25.pdf
RFQ
929500-01-23-RK
929500-01-23-RK
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER .100 SNGL R/A 23POS
Na zalogi: 57391 pcs
Prenesi: 929500-01-23-RK.pdf
RFQ
Opis: CONN HEADER .100 SNGL R/A 27POS
Prenesi: 929500-01-27.pdf
Opis: CONN HEADER .100 SNGL R/A 26POS
Prenesi: 929500-01-26-RK.pdf
Opis: CONN HEADER .100 SNGL R/A 28POS
Opis: CONN HEADER .100 SNGL R/A 24POS