929500-01-23-RK
3M3M
929500-01-23-RK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 929500-01-23-RK
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HEADER .100 SNGL R/A 23POS
Podatkovni listi: 1.929500-01-23-RK.pdf2.929500-01-23-RK.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 929500-01-23-RK
Številka dela 929500-01-23-RK Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER .100 SNGL R/A 23POS Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57391 pcs Podatkovni list 1.929500-01-23-RK.pdf2.929500-01-23-RK.pdf
Napetost - DC Spark (Over) Copper Alloy Atributi atributov -
Prekinitev Solder Style Board to Board
Smerno usmerjanje Male Pin Oklepanje 0.100" (2.54mm)
Zaključek ščita Square Serija 929
Razmik med vrsticami - parjenje Unshrouded RoHS Status Bulk
Ripple Current - nizka frekvenca - Pitch - Connector -
Skupna dolžina kontakta 0.130" (3.30mm) Druga imena 929500E-01-23
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število pozicij 23 Število stikov -
Tip montaže Through Hole, Right Angle Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Material - izolacija All Številka izdelka proizvajalca 929500-01-23-RK
Dolžina - objava (parjenje) - Izolacijski material Tin
Višina izolacije - Lastnosti -
Razširjen opis 23 Positions Header, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin Opis CONN HEADER .100 SNGL R/A 23POS
Trenutna ocena 2.5A Tok - Max / Contact -
Dolžina stika - post 0.295" (7.49mm) Dolžina kontakta - parjenje -
Stopite v stik - konec 200µin (5.08µm) Stik s koncem - parjenje 0.110" (2.79mm)
Vrsta priključka Header, Breakaway Dejanski premer Black
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER .100 SNGL R/A 26POS
Na zalogi: 46493 pcs
Prenesi: 929500-01-26.pdf
RFQ
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER .100 SNGL R/A 25POS
Na zalogi: 47172 pcs
Prenesi: 929500-01-25.pdf
RFQ
929500-01-25-RK
929500-01-25-RK
Prenesi: 929500-01-25-RK.pdf
Opis: CONN HEADER .100 SNGL R/A 23POS
Opis: CONN HEADER .100 SNGL R/A 21POS