929500-01-15-RK
3M3M
929500-01-15-RK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 929500-01-15-RK
Proizvajalec / znamka: 3M
Opis izdelka CONN HEADER .100 SNGL R/A 15POS
Podatkovni listi: 1.929500-01-15-RK.pdf2.929500-01-15-RK.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 929500-01-15-RK
Številka dela 929500-01-15-RK Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER .100 SNGL R/A 15POS Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 76116 pcs Podatkovni list 1.929500-01-15-RK.pdf2.929500-01-15-RK.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board Oklepanje Unshrouded
Serija 929 Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta - Druga imena 929500E-01-15
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 15
Tip montaže Through Hole, Right Angle Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolacijski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Višina izolacije 0.110" (2.79mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole, Right Angle 15 position 0.100" (2.54mm) Trenutna ocena 2.5A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Copper Alloy Dolžina stika - post 0.130" (3.30mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.295" (7.49mm) Stik s fino debelino - post -
Končna debelina - parjenje 200.0µin (5.08µm) Stopite v stik - konec Tin
Stik s koncem - parjenje Tin Vrsta priključka Header, Breakaway
Aplikacije -
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER .100 SNGL R/A 15POS
Na zalogi: 77641 pcs
Prenesi: 929500-01-15.pdf
RFQ
929500-01-14-RK
929500-01-14-RK
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN HEADER .100 SNGL R/A 14POS
Na zalogi: 77529 pcs
Prenesi: 929500-01-14-RK.pdf
RFQ
Opis: CONN HEADER .100 SNGL R/A 17POS
Prenesi: 929500-01-17.pdf
Opis: CONN HEADER .100 SNGL R/A 12POS
Prenesi: 929500-01-12-RK.pdf
Opis: CONN HEADER .100 SNGL R/A 18POS
Opis: CONN HEADER .100 SNGL R/A 13POS
Opis: CONN HEADER .100 SNGL R/A 16POS